Zkušenosti s LYONESS


www.bliz.cz

Mé zkušenosti s LYONESS

.... funguje LYONESS tak jak říkají na svých prezentacích?


Na úvod bych chtěl říci, že zkušenosti s LYONESS mám, ale zároveň nejsem aktivním členem LYONESS. Nedávno mě jeden aktivní a zapálený člen LYONESS napadal, že tato stránka není objektivní a oháněl se slovy "jedna paní povídala". Proto zdůrazňuji, že vše, o čem zde v souvislosti s LYONESS píšu, jsem si sám vyzkoušel. Uznávám že nejsem aktivní v budování sítě spotřebitelů, ale hodnotím LYONESS z pohledu spotřebitele, protože to považuji za základ systému. Pro zachování objektivity ale dávám prostor i dalším lidem, kteří také mají zkušenosti s LYONESS a vidí to třeba z jiného úhlu pohledu. Jejich příspěvky si můžete přečíst pod mým příspěvkem.

Mé zkušenosti s LYONESSJak to začalo?

Před necelým rokem, tedy na podzim roku 2009 mě jedna moje známá, které jsem dělal vizitky oslovila, jestli bych měl zájem šetřit peníze na běžnách nákupech a zároveň si vydělat zajímavé peníze. Nepatřím mezi lidi, kteří by odmítli příležitost aniž by si vyslechli celou prezentaci a tak jsem souhlasil s tím, že navštívím jejich prezentaci.

První část prezentace LYONESS

První část prezentace LYONESS byla o tom, že můžeme šetřit 1% ze všech nákupů a získat 0,5% z toho, co nakoupí naši přátelé, které k tomuto obchodu přivedeme. To sice nejsou nijak velké sumy peněz, ale je to reálné.


Druhá část prezentace - na LYONESS se dají vydělat statisícové částky

Ve druhé části prezentace začaly najednou létat statisícov příjmy díky systémům pozic. Problém je v tom, že je hodně těžké získat pozici běžnými nákupy. Další problém je v tom, že pozice musí být přesně seřazené. Pokud tedy nejsou ve správném pořadí, tak to na odměnu nestačí. Mě se zdá systém pozic dost neprůhledný a proto jsem se rozhodl, že do něj žádné peníze investovat nebudu.


Jak využívám LYONESS

Jak jsem psal výše, rozhodl jsem se že do neprůhledného systému pozic žádné své peníze dávat nebudu. Když ale stejně běžně nakupuji, tak nevidím důvod, proč bych nemohl nakupovat přes LYONESS a vyzkoušet tak alespoň trochu tento systém. Nejvíce přes něj nakupuji naftu, protože hodně jezdím. Kupuji si ale i poukázky do Tesca, poukázky Baťa nebo poukázky Marks Spencer. Na svém pozičním kontě mám nyní (srpen 2010) necelých 300,-Kč, což je na pozici hodně málo. Asi mi bude dlouho trvat, než pozici získám. Někdy ani nevyužiju celou hodnotu nákupu, protože to nevyjde přesně na poukázky, nebo mám málo poukázek. Například když jsem si v prodejně Baťa kupoval boty, tak jsem měl poukázky za 1200,-Kč a boty nakonec stály přes 2000,-Kč. Ideální by bylo, kdyby se všude dala používat CashBack Card.

To jsou tedy mé zkušenosti s LYONESS. Stránku budu postupně aktualizovat, jak budou mé zkušenosti přibývat.


Mé další zkušenosti s LYONESS

aktualizováno 28.9.2012

Od doby kdy jsem psal poslední odstavec o mých zkušenostech s LYONESS uběhlo více než 2 roky (tento odstavec píši 28.9.2012) a mnohé se za tu dobu změnilo. Ke stabilnímu nakupování nejčastěji nafty pomocí poukázek u OMV, v obchodech TESCO, BAŤA nebo Marks Spencer jsem objevil ještě Vitaland, kde jsem kupoval sportovní výživové doplňky pomocí LYONESS CashBack Card, což je mnohem pohodlnější než pomocí poukázek. To ale nevydrželo dlouho, protože firma Vitaland ukončila spolupráci s LYONESS takže někdy na jaře 2012 byl těmto nákupům konec. Přibližně ve stejné době ukončilo spolupráci s LYONESS i TESCO. Nevím přesně kdy to bylo, protože jsem to zjistil trochu později když jsem si šel koupit poukázky. Ještě před tímto zrušením dvou partnerských obchodů jsem přestal využívat i poukázky k OMV, protože jsem získal tankovací kartu BENZINA přes firmu AMWAY, což je pro mě mnohem výhodnější a zároveň i pohodlnější, a zároveň i mnohem pohodlnější než LYONESS poukázky k OMV. Jelikož v okolí mého bydliště není žádný InterSpar, kde bych mohl nakupovat také potraviny pomocí poukázek, tak mé nakupování přes LYONESS skončilo a to v době kdy jsem měl na pozičním kontě částku okolo 1400,-Kč a těšil jsem se na svoji první pozici. Naštěstí ale přišly poukázky k McDonalds, kam občas v rámci svých pracovních cest chodím jíst a kde je věrnostní výhoda 5%, takže brzy snad budu mít tu první pozici budu mít a budu moci napsat své další zkušenosti s LYONESS.


Máte s LYONESS také nějaké zkušenosti?

Pokud s LYONESS máte nějaké zkušenosti, tak budu rád, když mi zašlete svoje postřehy na e-mail marek@bliz.cz . Vaše postřehy zde uveřejním. Jedna z potřebných podmínek pro zveřejnění je uvedení svého jména i e-mailové sdresy. Působí to tak důveryhodněji, protože je to názor člověka, který si za svým názorem stojí. Další výhodou je, že člověk, který se s LYONESS setkal a chce se poradit s někým, kdo má s LYONESS zkušenosti, tak může využít uvedené e-mailové adresy. Třetí důvod je ten, že chci vkládat pouze názory, které mají ověřený původ.
Zkušenosti s LYONESS - čtenáři

Zkušenosti s Lyoness - Mirka Břinčilová

U f.Lyoness jsem zaregistrována od října 2009,přivedla mne k tomu moje dobrá kamarádka a zkušená obchodnice.Pomaloučku jsme se spřítelem naučily nakupovat a využívat Lyoness i celá naše rodina.Každý máme svou vlastní kartu Lyoness.Jsem nadšená ,že mohu být součástí něčeho takového a nabízím tuto možnost dál,zatím mám pod sebou přes 50klientů.od června lettošního roku jsem ukončila zaměstnanecký pracovní poměr ,abych se mohla věnovat práci v Lyoness.Kdo nevyzkouší jak Lyoness funguje,třeba jen jako klient,možná neuvěří.Věřte -funguje to!A pozice-těchmá dost,kdo opravdu nakupuje vše přes Lyoness ,tak pozice má.Letos jsem například byla na dovolené v Peci pod Sněžkou -pobyt 2osoby s plnou penzí,nějaký relax-koupele,bazén,masáž atd.a z 12000,-Kč mi vrátí cca 1100,-Kč,to je víc jak polovina pozice za 5dní dovolené.A poukázky,kupuji si také,brzy bude spousta odběrných míst,kde se dají poukázky koupit,první 4 místa jsou již na našich stránkách Lyoness. Chyťte příležitost do svých rukou a nebojte se,budete nadšeni i spokojeni.Samozřejmě záleží na každém z nás.


Mirka Břinčilová (brinc(@)volny.cz)Zkušenosti s Lyoness - Hubert Friak

Z čeho jsem kolem lyoness zklamán, je to jak mnozí lidé tento systém zatracují, aniž by věděli jakou šanci jim dává. Nic neriskují a ničím se nezavazují. Slogan Lyoness - "Z každého nákupu peníze zpět" bych jen doplnil, že je opravdu skutečný a pravdivý! Kolik to bude peněz zpět, tak o tom rozhodne sám vlastník karty. Obrazně řečeno asi takhle. 2% zpět je možno získat již v základu. Ale je to možné ovlivnit svou snahou a z 2% bez problémů uděláme 3,4,5,6% a pak přijde zlom kdy pochopíte, že to opravdu peníze vrací a budete shánět informace o tom jak si můžete ještě více snížit náklady. Bez nadsázky s čistým svědomím můžu říct, že je možno docílit 20,30,50% zpět a pokud se tomu budete věnovat tak i daleko více. Systém dobře znám a nabízím bezplatnou registraci pro zájemce, kteří by chtěli poradit a pomoct pochopit tento skvělý obchod. Vypozoroval jsem, že to nejcenější co v tomto obchodě je, je pomocná ruka a ochota zodpovědět otázky. Pamatujte, že pokud chcete v lyoness dosáhnout vyšších cílů, nikdy to nezvládnete sami. Ten kdo vás zaregistruje je vašim doporučitelem a je za vás zodpovědný. Já tuto zásadu ctím. Ještě radu na závěr. Nemusíte se samozřejmě nechat zaregistrovat ode mne, ale pečlivě zvažte koho to necháte udělat, protože to bude člověk který by vás to měl naučit. Měl by systém beze zbytku znát a být ochotný. Týden již lze na stránkách www.lyoness.cz se registrovat online. Co to ale znamená? Že vašeho doporučitele nebudete vůbec znát, protože budete anonymně přiděleni pod někoho z republiky. Každý má možnost volby, ale každopádně si o tom zjistěte co nejvíc. Je to úžasný systém. V případě zájmu napište na mail, tam pak probereme co a jak. Následně je možno se stýkat na skype.


Hubert Friak (lyoteam(@)seznam.cz)

Zkušenosti s Lyoness - Michelle Soukup

K Lyonessu jsem se dostala pár měsíců zpátky, když se mě kamarád zeptal, zda neznám někoho z Brna, kdo by chtěl rozběhnout business. Nabídla jsem se, že bych to zkusila, když mi vysvětlí o co jde.

Několikrát jsem se s ním setkala, a povídali jsme si o Lyoness-u, o nakupování, o odměňovacím systému, a tento koncept se mi zalíbil. Našla jsem si o Lyonessu více informací, jela jsem na víkendové školení do Nízkých Tater, kde jsem se setkala s mnoha úspěšnými Lyonessáky, a tento program si nemůžu vynachválit. Odkdy mám Cashback Card, nakupuji pouze u obchodních partnerů. Obzvlášť se mi to hodilo teď při rekonstrukci bytu. Peníze se dají vydělat jak "pasivně" (nakupováním), tak "aktivně" (doporučováním). Já jsem si vybrala obě možnosti, protože Lyoness se opravdu rychlým tempem rozjíždí ve většině států, a věřím, že v průběhu pár let bude Lyoness využívat maximum lidí a společně budou profitovat ze všech možností, jaké jim Lyoness nabízí. Pokud by měl někdo otázky, může se mi ozvat, ráda mu odpovím, poradím.


Michelle Soukup (michelle.soukup(@)gmail.com)Zkušenosti s Lyoness - Michal ze Znojma

Rád bych vzkázal lidem, že Lyoness není pro všechny! Ten kdo chce celý život dřít rukama, tak ať dře a ten kdo nechce, dělá byznys. Lyoness je jedna z neskutečných příležitostí. Je to práce jako každá jiná, kdo od toho chce víc musí se učit a kdo se v životě nechce učit, ten to v životě bude mít težké. A info pro ty, co to nemohou z nějakého důvodu dělat na plno a jsou na pochybách, jestli to využívat jen sám za sebe, jen své nákupy........??? Buďte klidní, peníze od obchodníků Vám příjdou, neboť oni jsou rádi, že jste přišli a že přijdete znovu. A hlavně těch obchodníků tu máme čím dál víc. A ty poukázky v těch několikamálo obchodech taky nejsou na vždy, tak se nebojte udělat tu akci a sehnat si je, vždyť to neděláte zadarmo.


Michal ze Znojma (smrckami(@)seznam.cz)