Je AMWAY podvod?


www.bliz.cz

AMWAY

.... je Amway podvod?


Setkali jste se s obchodní příležitostí AMWAY? Máte strach, že je to podvod? Také znáte hodně lidí, kteří v Amway neuspěli? Slyšeli jste také, že to je letadlo?

Co to je AMWAY? Je to seriozní obchod, nebo letadlo?
Co je AMWAY

AMWAY firma, kterou v roce 1959 založili Rich DeVos a Jay van Andel. Když začínali, tak pod značkou Amway prodávali pouze jeden výrobek - tekutý čistící prostředek L.O.C. - liquid organic cleaner. Začali jej prodávat pomocí systému síťového marketingu, který znali již od firmy NUTRILITE, u níž začínali jako dealeři. Postupně navyšovali sortiment a o pár let později koupili i firmu NUTRILITE, která je nyní jedním z dodavatelů zboží do systému Amway.


AMWAY má kvalitní zboží, ale hrozně drahé

To je poměrně častý argument, který lidé mají, když se setkají s obchodní příležitostí Amway. Faktem ale je, že se zpravidla jedná o silné koncentráty, které po doporučeném naředění vychází na jednu dávku velmi levně. Jsou samozřejmě i výrobky, které se neředí, ale i zde platí, že cena odpovídá kvalitě.


Znám spoustu lidí, kteří dělali Amway a neuspěli

Je další velmi častý argument. Ale ruku na srdce, znáte například lidi, kteří začali studovat vysokou školu a nedostudovali ji? V každém oboru lidské činnosti platí, že jsou lidé, kteří uspějí a jsou lidé, kteří neuspějí. Stejně je to samozřejmě i v Amway. Ale o tom, jestli uspějeme, v čemkoli, nebo neuspějeme si rozhodujeme jen my sami.


Amway je letadlo

Námitka, že Amway je letadlo se také objevuje v internetovýxh diskusích poměrně často. Podívejte se na stránku o multi level marketingu, , kde jsou rozebrané základní znaky pyramidové hry - letadla. Posouzení nechám na Vás.


Zkušenosti s AMWAY

Podařilo se mi sehnat článek od človběka, který má zkušenosti s Amway již z počátků působení této firmy na českém trhu, protože Amway dělal v letech 1995 až 1997. Jeho článek si můžete přečíst ZDE.
Máte s AMWAY nějaké zkušenosti?

Pokud s AMWAY máte nějaké zkušenosti, tak budu rád, když mi zašlete svoje postřehy na e-mail marek@bliz.cz . Vaše postřehy zde uveřejním. Jedna z potřebných podmínek pro zveřejnění je uvedení svého jména i e-mailové sdresy. Působí to tak důveryhodněji, protože je to názor člověka, který si za svým názorem stojí. Další výhodou je, že člověk, který se s nabídkou AMWAY setkal a chce se poradit s někým kdo má s AMWAY zkušenosti, může využít uvedené e-mailové adresy. Třetí důvod je ten, že chci vkládat pouze názory, které mají ověřený původ.